ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ ДУХОВУ ШАФУ

Від шиплячих страв на грилі до соковитої смаженини.

Ваша духова шафа — центральне місце вашої кухні. Ми допоможемо підібрати підходящу саме для вас.

простір і місце

Простір і місце

Скільки місця у вас є? Для духової шафи потрібно місце мінімум 60 см в ширину та глибину. Але, в залежності від висоти, ви можете обрати компактну, одинарну або подвійну духову шафу. Змішуйте та поєднуйте, отримуючи безліч варіантів готування. 45 см висоти — компактні духові шафи. 60 см висоти — стандартні духові шафи. 72-80 см висоти — духові шафи великої місткості. #EASYTIP: Вбудована духова шафа з розпашними дверцятами дозволяє стояти ближче, що полегшує розміщення продуктів у духову шафу та виймання з неї у невеликій кухні.

МІСТКІСТЬ

Часто готуєте для великої кількості людей? Місткість духової шафи вимірюється в літрах — чим більше свято, тим більше літрів вам потрібно. 70+ літрів — найкраще для великої сім'ї з чотирьох або більше осіб, тих, хто любить попоїсти. 40 - 70 літрів — задовольнить три-чотири голодні животи. 35 - 40 літрів — достатньо, аби вгамувати голод однієї або двох осіб. #EASYTIP: Обирайте духову шафу із знімними полицями для більшої свободи готування.
МІСТКІСТЬ
готування

ГОТУВАННЯ

Яким способам приготування ви віддаєте перевагу? Готування на парі — пара у вашій власній духовій шафі для посилення смаку та покращення текстури — неможливо дочекатися, аби спробувати цю смакоту! Готування на грилі — духова шафа з окремим грилем забезпечує більше простору для фантазії — ідеально підходить для великих страв. Запікання — запікати легко у традиційних духових шафах та шафах з вентилятором, але парова духова шафа забезпечить вам найкращий результат (і це зовсім не складно...). Випікання — духова шафа з вентилятором надасть вам перевагу у будь-яких видах випічки, допомагаючи випікати більш рівномірно. Усі способи готування — багатофункціональна духова шафа може зробити все з вищеперерахованого, а парові програми допоможуть досягти чудових смаків та текстур.

ОЧИЩЕННЯ

Зверніть увагу на функції, які роблять очищення вашої духової шафи швидким та легким, аби у вас залишалося більше часу на те, що ви любите. Духові шафи з функцією самоочищення — піролітичні духові шафи спалюють бруд, що залишився в духовці. Після цього потрібно лише витерти золу, що залишилася, без засобів для чищення. Каталітичне покриття — моделі з каталітичним покриттям всмоктують жир та бризки. Каталітичні підкладки легко замінювати після багаторазового використання. #EASYTIP: Покриття, на якому не залишається слідів від пальців, не лише чудово виглядає, але й потребує менше чищення.
Очищення
духова шафа

ГОТОВІ ОБРАТИ СВОЮ ДУХОВУ ШАФУ?

Перегляньте наш асортимент середніх, великих та дуже великих духових шаф. Смажте на грилі, випікайте та запікайте в одній багатофункціональній духовій шафі. Або обирайте парову духову шафу, яка надасть вашим стравам соковитості всередині та хрусткості зовні.
ОЗНАЙОМТЕСЯ З ДУХОВИМИ ШАФАМИ

ГОТУЙТЕ ХЛІБ, ЯК У ПЕКАРНІ

Наша багатофункціональна духова шафа з функцією PlusSteam випікає, запікає на грилі та смажить як звичайна духова шафа. Але вона також дозволяє додати дотик пари під час готування. Тому кожна буханка, булочка та фокача буде випечена саме так, як має бути.
ПЕРЕГЛЯНУТИ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНУ ПАРОВУ ДУХОВУ ШАФУ