Видалення вапняних відкладень

Останнє оновлення 18.05.2020 14:12

Причини для видалення накипу:

Внутрішня поверхня барабану може виглядати чистою і блискучою, але на її задній частині можуть мати місце вапняні відкладення, які одразу непомітні. Якщо нагрівальний елемент машини вкритий вапняними відкладеннями, це може зашкодити роботі машини, а саме:

  • нагрівання води займає більше часу;
  • підвищується споживання енергії;

значне скорочення терміну служби нагрівального елементу;

  • нагрівальний елемент може перегоріти;
  • можливе пошкодження основних підшипників машини.


Вапняні відкладення викликані «жорсткістю» води. Чим жорсткіша вода, тим більша вірогідність утворення вапняних відкладень у машині.

  • У різних регіонах жорсткість води різна. Це відбувається через постачання води з різних джерел, у залежності від поточного споживання в регіоні. Зверніться по допомогу до вашої компанії з водопостачання або до технічного департаменту місцевого органу влади.
  • В якості запобіжного заходу здійснюйте видалення вапняного нальоту з машини відповідно до наведеної нижче таблиці в залежності від відносної жорсткості води (значення °dH) у вашому регіоні.

Частота видалення накипу:

Для досягнення вищої ефективності роботи та захисту пральної машини рекомендується регулярно видаляти вапняний наліт, використовуючи засіб для видалення вапняного нальоту від Electrolux. Те, як часто потрібно видаляти вапняний наліт з машини, визначається жорсткістю води та кількістю циклів прання, які машина здійснює щодня. Для отримання детального керівництва див. таблицю нижче.

Частота видалення накипу

Жорсткість у °F

Жорсткість у °e, °Clark

Жорсткість у °dH 

Характеристики для жорсткості води

< 2 циклів прання/день

2-4 циклів прання/день

> 4 цикли прання/день

0-7

0-5

0-4

Надзвичайно м'яка

-

-

-

7-14

5-10

4-8

М'яка

-

-

Один раз на рік

14-21

10-15

8-12

Середньої жорсткості

Кожні 6 місяці

Кожні 6 місяці

Кожні 6 місяці

21-32

15-22

12-18

Помірно жорстка

Кожні 6 місяці

 

Кожні 3 місяці

Кожні 3 місяці

> 32

> 22

> 18

Жорстка

Кожні 3 місяці

Кожні 2 місяці

Щомісяця

 

Видалення вапняних відкладень:

  • Ми рекомендуємо засіб для видалення накипу від Electrolux. Детальні інструкції наведені у керівництві, що постачається разом із засобом для видалення накипу.
Замовити ремонт
Замовити ремонт

Пропонуємо ремонт за фіксованою ціною нашими спеціалістами Electrolux. Ми перевіримо обладнання і усунемо несправність, включаючи всі необхідні запасні частини, за фіксованою ціною.