Передня панель духової шафи/дверцята нагріваються

Останнє оновлення 29.11.2019 10:40

Тепло, що утворюється у духовій шафі, поширюється на деталі приладу, серед яких і частини, яких торкаються під час щоденного користування. Це природне явище. Температура відчувається по-різному в залежності від матеріалу. Наприклад, скло і метал відчуваються гарячішими на дотик, ніж пластик.

Передня панель також нагрівається щоразу, коли відкриваються дверцята, оскільки тепло з духової шафи піднімає температуру панелі.

Не забувайте, що температура з часом підвищується. Іншими словами, чим довше увімкнена духова шафа, тим гарячішими стають усі частини приладу.

З міркувань безпеки діти не повинні стояти поблизу духової шафи/плити, коли вона використовується. Зверніться до інструкції з експлуатації.

Температура передньої панелі може бути до 60°C вищою за кімнатну температуру. Наприклад, при кімнатній температурі 20°C панель може досягати температури 80°C.

У випадку скляної панелі духової шафи, температура може бути до 65°C вищою за кімнатну температуру. Наприклад, при кімнатній температурі 20°C скляна панель може досягати температури 85°C.

У надзвичайних випадках звертайтеся до авторизованого сервісного центру.

Замовити ремонт
Замовити ремонт

Пропонуємо ремонт за фіксованою ціною нашими спеціалістами Electrolux. Ми перевіримо обладнання і усунемо несправність, включаючи всі необхідні запасні частини, за фіксованою ціною.