Гарантійні зобов'язання.

Вітаємо Вас з придбанням техніки "Electrolux". На кожен наш прилад поширюються стандартні гарантійні зобов'язання. Умови гарантії на Велику Побутову Техніку (Кухонні Плити, Духові шафи, Посудомийні машини, Холодильники, Морозильні і Холодильні Камери, Сушильні Барабани, Варильні Поверхні, Витяжні Вентилятори, Мікрохвильові Печі) і Дрібну Побутову Техніку (Пилососи, Дрібна Кухонна Техніка тощо) різняться між собою.

Зразок Гарантійного Свідоцтва

Ми рекомендуємо Вам зараз Зареєструвати Вашу Техніку для легкого доступу до інформації щодо виробу, інструкцій з експлуатації та іншої корисної інформації в будь-який час.

Якщо у Вас виникла потреба у ремонті або купівлі запасних частин, будь ласка, звертайтеся до найближчого авторизованого сервісного центру, перелік яких зазначений у гарантійному свідоцтві офіційного постачальника продукції Electrolux в Україні ДП «Електролюкс ЛЛС», а також у розділі сайту Перелік авторизованих сервісних центрів. У випадку, якщо у Вас виникли питання стосовно сервісного обслуговування, звертайтеся до нас за телефоном (044) 586 20 60 або електронною поштою service.kiev@electrolux.ua