РОБИМО ЖИТТЯ ЛЕГШИМ. З 1916 РОКУ.

ЗРОБИТИ ПОБУТ ПРОСТІШИМ

Наша основна мета — забезпечувати легкі у користуванні, практичні та ефективні рішення. Ми поєднуємо італійський дизайн та якість у всьому, що ми робимо.

НАША ІСТОРІЯ

У 1916 році на північному сході Італії заповзятливий молодий чоловік на ім'я Антоніо Зануссі розпочав випуск кухонних плит і швидко зумів створити ряд новаторських виробів. З того часу компанія Zanussi відігравала роль першопрохідця у виробництві побутової техніки з такими інноваціями, як перша газова плита та перший холодильник з автоматичним розморожуванням. Розумний італійський дизайн є основою нашого успіху сьогодні, так само, як і 100 років тому.

УСЕ. ЗРОБІТЬ ПРОСТІШЕ.

За останні 100 років у нас було немало розумних ідей, всі з яких направлені на єдину задачу - створити продукти, які полегшують життя. Ми зменшили гори білизни завдяки пральним машинам із надзвичайно великою місткістю, а для кухні створили духові шафи, які звільняють вас від важкої роботи і самі себе очищують. Ми робимо побут простішим, аби у вас було більше часу на друзів і сім'ю.


ДИЗАЙН ТА ІННОВАЦІЇ

Ідеальне поєднання технологій і дизайну забезпечує розробку компанією Zanussi приладів, які випереджають час. Ми прагнемо полегшити ваше життя з різними категоріями приладів, в тому числі холодильниками, плитами, духовими шафами, витяжками та варильними поверхнями, пральними і сушильними машинами.

ЕВОЛЮЦІЯ НАШИХ ПРОДУКТІВ

За останні 100 років багато що відбулося. Дізнайтеся, як розвивалися наші продукти, аби полегшити ваше життя.

ВІД ГОДИН ДО СЕКУНД

Наші плити з кожним роком оснащуються все швидшими і швидшими духовими шафами. Ми створили першу газову плиту у 1916 році. Готувати на ній було швидше, ніж рубати дрова, і це означало, що можна було приготувати чашку чаю натисненням кнопки. А в 2000 році ми представили нашу індукційну варильну поверхню. З цими швидшими, безпечнішими та енергоефективнішими поверхнями більше не треба довго чекати, поки закипить вода.

ВІД ВОГНЮ ДО ПАРИ

Зробити випікання легшим завжди було метою для Zanussi. В 1916 році сам Антоніо Зануссі створив нашу першу сталеву духову шафу, аби забезпечити кращий результат готування, аніж на відкритому вогні. Сьогодні духова шафа Zanussi може перетворити вашу кухню на пекарню. Наша духова шафа Direct Steam забезпечує ідеальну скоринку, додаючи дотик пари, а після приготування вона навіть здатна сама себе очистити одним натисненням кнопки. Легко.

ВІД ГЛИБ ЛЬОДУ ДО ХОЛОДИЛЬНИКІВ-МОРОЗИЛЬНИКІВ

Багато років тому людям потрібен був льох або декілька великих глиб льоду, аби зберігати продукти свіжими. І лише в 1950-х роках електричні холодильники зробили зберігання продуктів зручним. Тепер у нас є TwinTech — найкраще рішення для зберігання свіжих продуктів. З окремим потоком повітря для холодильника і морозильника ваші продукти довше залишатимуться свіжими і смачними.

ВІД ОДНІЄЇ РЕЧІ ДО 10 КГ ЗА РАЗ

Прання зазнало величезних змін за останні 100 років. Раніше це була робота майже на цілий день. Замочити, потерти, намочити, потерти, викрутити, розвісити, чекати і нарешті - готово. Але сьогодні LINDO300 може впоратися з формою цілої футбольної команди за один раз. 10 кг білизни випрано одним натисненням кнопки. Це означає менше часу на клопоти з пранням, більше — на розваги. Легко.

ВІД ОДНОГО ДНЯ ДО ОДНОГО ЦИКЛУ

100 років назад прання не можна було назвати легкою роботою. Воно могло займати навіть цілий день. Прання, розвішування, очікування, збір — і це за умови, що світило сонце. Сьогодні ви можете отримати чистий і сухий одяг усього за 60 хвилин. Наші пральні машини з сушкою здійснюють прання і сушіння одягу в одній машині, за один цикл. Все — прання закінчено. Час розважитися. Легко.