Переваги

Хто любить чекати? Нагрівайте на газі швидко

Газова поверхня на окремостоячій плиті скорочує час очікування на кухні. Як тільки ви запалите полум'я під каструлями та сковорідками, вони швидко нагріються та будуть готові до використання. Елементи управління варильною поверхнею дуже чутливі, що значно спрощує користування плитою.

Ідеальне обсмажування

Завдяки цьому вертелу м'ясо може смажитися саме по собі. Сідайте зручніше, розслабтеся та чекайте на ідеальну страву.

Чудові результати з нашою духовкою та грилем

Насолоджуйтесь функціональним приготуванням із нашою газовою духовкою з електричним грилем. Вона дозволяє готувати страви, які неможливо приготувати у простій газовій духовці. Дайте волю своїй фантазії, готуючи золотисті гратени, хрумкі лазаньї та різноманітні начинки в нашій духовці.

Легке очищення духовки

Емальоване внутрішнє покриття духовки полегшує видалення жиру та бруду.

Практичний дизайн для легкого очищення

Практична конструкція дверцят цієї духовки дозволяє легко підтримувати чистоту скла. Ви можете повністю зняти дверцята та скляні панелі та очистити їх з обох боків.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Нічого не знайдено

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
два крісла в кімнаті