ZCG612K1XA

Газова плита

Каталітичне очищення запобігає накопиченню бруду та жиру в духовці. Технологія самоочищення автоматично активується, коли температура досягає 250°C і видаляє залишки їжі. Без зайвих зусиль.
Висота857
Висота із закритою кришкою889
Висота з відкритою кришкою1437
Ширина, мм600
Глибина, мм600
Об'єм, л59
КолірНержавіюча сталь з Antifingerprint
Додаткові аксесуари (постачаються окремо)Немае
Насолоджуйтесь бездоганною чистотою з духовкою, що самоочищається.

Функція каталітичного очищення запобігає накопиченню бруду та жиру в духовці. Ця технологія самоочищення автоматично активується, коли температура досягає 250°C і видаляє залишки їжі. Без зайвих зусиль.

Хто любить чекати? Нагрівайте на газі швидко

Газова поверхня на окремостоячій плиті скорочує час очікування на кухні. Як тільки ви запалите полум'я під каструлями та сковорідками, вони швидко нагріються та будуть готові до використання. Елементи управління варильною поверхнею дуже чутливі, що значно спрощує користування плитою.

Ідеальне обсмажування

Завдяки цьому вертелу м'ясо може смажитися саме по собі. Сідайте зручніше, розслабтеся та чекайте на ідеальну страву.

Чудові результати з нашою духовкою та грилем

Насолоджуйтесь функціональним приготуванням із нашою газовою духовкою з електричним грилем. Вона дозволяє готувати страви, які неможливо приготувати у простій газовій духовці. Дайте волю своїй фантазії, готуючи золотисті гратени, хрумкі лазаньї та різноманітні начинки в нашій духовці.

Практичний дизайн для легкого очищення

Практична конструкція дверцят цієї духовки дозволяє легко підтримувати чистоту скла. Ви можете повністю зняти дверцята та скляні панелі та очистити їх з обох боків.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.