ZCK67211WA

Газова плита

Отримайте ідеальні результати в духовці з багаторівневим приготуванням. Додаткова конфорка гарантує рівномірне приготування їжі на двох повністю завантажених деках на всіх рівнях. Що відмінно підходить для одночасного приготування більшої кількості улюблених страв.
Висота857
Висота із закритою кришкою889
Висота з відкритою кришкою1437
Ширина, мм600
Глибина, мм600
Об'єм, л54
КолірБілий
Додаткові аксесуари (постачаються окремо)Немае
Багаторівневе приготування. Готуйте більше одночасно

При багаторівневому приготуванні додатковий нагрівальний елемент забезпечує ідеальне приготування страв навіть при одночасному завантаженні двох деко.

Хто любить чекати? Нагрівайте на газі швидко

Газова поверхня на окремостоячій плиті скорочує час очікування на кухні. Як тільки ви запалите полум'я під каструлями та сковорідками, вони швидко нагріються та будуть готові до використання. Елементи управління варильною поверхнею дуже чутливі, що значно спрощує користування плитою.

Легке очищення духовки

Емальоване внутрішнє покриття духовки полегшує видалення жиру та бруду.

Практичний дизайн для легкого очищення

Практична конструкція дверцят цієї духовки дозволяє легко підтримувати чистоту скла. Ви можете повністю зняти дверцята та скляні панелі та очистити їх з обох боків.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.