Переваги

Циркуляційне приготування - для рівномірного нагрівання в духовці

У режимі циркуляційного приготування вентилятор рівномірно розподіляє тепло через верх та низ камери духовки. Результат - більш послідовне та надійне приготування.

Насолоджуйтесь бездоганною чистотою з духовкою, що самоочищається.

Функція каталітичного очищення запобігає накопиченню бруду та жиру в духовці. Ця технологія самоочищення автоматично активується, коли температура досягає 250°C і видаляє залишки їжі. Без зайвих зусиль.

Керуйте часом зі світлодіодним дисплеєм

Встановіть точний час приготування та стежте за всіма стравами за допомогою світлодіодного дисплея. Готувати кілька різних блюд одночасно ще ніколи не було так просто.

Хто любить чекати? Нагрівайте на газі швидко

Газова поверхня на окремостоячій плиті скорочує час очікування на кухні. Як тільки ви запалите полум'я під каструлями та сковорідками, вони швидко нагріються та будуть готові до використання. Елементи управління варильною поверхнею дуже чутливі, що значно спрощує користування плитою.

Практичний дизайн для легкого очищення

Практична конструкція дверцят цієї духовки дозволяє легко підтримувати чистоту скла. Ви можете повністю зняти дверцята та скляні панелі та очистити їх з обох боків.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Нічого не знайдено

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
два крісла в кімнаті