CPZ324KC

Електрична варильна панель

Варильні поверхні Domino ідеально підходять для невеликих кухонь, але ви також можете поєднувати і комбінувати їх, щоб створити свій власний центр для приготування.
Розмір для вбудовування, мм270x490
Габарити (ШхГ), мм290x520
КолірЧорний
Тип поверхніСклокераміка
Додаткові аксесуари (постачаються окремо)Немае
Довжина кабелю живлення, м1.1
Номінальна напруга, В220-240
Країна виробництваІталія
Поверхня, що легко очищається. Достатньо просто протерти

Щоб очистити варильну панель Easy to Clean, достатньо лише кілька разів протерти керамічну поверхню, і вона буде готова до використання.

Сковороди великі чи малі - функція Dual zone легко впорається з усіма!

Інтелектуальна функція Dual zone цієї варильної поверхні дозволяє використовувати сковороди різного розміру. Вона ефективно нагріває сковороди стандартного розміру, та також легко впорається зі сковородами більшого розміру.

Повний контроль варильної поверхні за допомогою сенсорних клавіш

Сенсорні клавіші допоможуть задати рівні нагріву, встановити таймери і відрегулювати температуру. Елементи управління вбудовані безпосередньо в скло варильної поверхні. Ви повністю контролюєте приготування декількома дотиками.

Відсутність перегрівання з функцією таймера

Після закінчення часу, встановленого на таймері, варильна панель автоматично вимикає нагрівання. Таймер можна встановити максимум на 1,5 години, тому, навіть якщо ви займатиметеся декількома справами одночасно, ваша страва буде готова тоді, коли потрібно вам.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.