Переваги

Удвічі потужніше нагрівання — швидше приготування страв

Конфорка вок на 4 кВт варильної поверхні швидко нагріває каструлі та сковорідки. Два кільця полум'я забезпечують вдвічі потужніше нагрівання, а це означає, що вам доведеться менше чекати.

Стильна рама, яка запобігає розливанню рідин

Наша скошена рама варильної поверхні не лише є стильним додатком на вашій кухні, але й забезпечує утримання розлитих рідин. Робоча поверхня залишатиметься бездоганно чистою.

Стійкість посуду будь-якого розміру та форми

Збільшені підставки для посуду нашої варильної поверхні підвищують стійкість усіх каструль та сковорідок, навіть найбільших. Тому незалежно від того, що ви готуєте, посуд завжди стоятиме стійко та безпечно.

Точне керування варильною поверхнею

Ми покращили керованість газовою варильною поверхнею, тому тепер можна швидко та точно регулювати полум'я. Це означає, що ви зможете легко виставити потрібну температуру для вашої страви.

Натисніть для миттєвого нагрівання

Натисніть, аби миттєво запалити пальник цієї варильної поверхні. Ручка випускає газ та вмикає іскру — і полум'я миттєво спалахує. Жодного ручного запалення, лише зручний початок готування.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Нічого не знайдено

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
два крісла в кімнаті