ZGH65414XS

Газова варильна панель

Газова панель серії 40 EasyCook пропонує велику і стійку варильну поверхню для каструль і сковорідок всіх розмірів. Легко розміщуйте і переміщайте все на просторій поверхні, навіть якщо ви готуєте на кількох конфорках одночасно.
Розмір для вбудовування, мм560x480
Габарити (ШхГ), мм595x510
КолірНержавіюча сталь
Тип поверхніГаз
Тримачі посуду2, Емаль
Довжина кабелю живлення, м1.1
Номінальна напруга, В220-240
Країна виробництваІталія
Технологія Perfect Flame Regulation для ідеального налаштування температури

Чутливі газові крани оснащені функцією Perfect Flame Regulation, надаючи вам повний контроль над температурою готування улюблених страв.

Просте приготування завдяки вбудованому запалюванню

Готуйте швидко з інтегрованим запалюванням. Для активації конфорок, просто натисніть регулятор температури вниз і поверніть.

Вбудована функція безпеки Gas Safety

Вбудована функція безпеки Gas Safety забезпечує спокій на кухні. Якщо полум'я випадково згасає під час готування, варильна поверхня автоматично вимикає подачу газу.

Тонка варильна поверхня SlimDesign для сучасної кухні

Варильна поверхня з нержавіючої сталі SlimDesign майже не виступає над стільницею, забезпечуючи ідеальну плавність ліній. А піднятий край запобігає потраплянню рідини, що википіла, на оточуючі поверхні.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.