IPZ642KC

Індукційна варильна панель

Індукційна технологія створена для того, аби швидко та легко досягнути відмінних результатів. При розміщенні посуду на зоні нагрівання, варильна панель автоматично розпізнає її та направляє тепло безпосередньо до дна — залишаючи місце навколо прохолодним. А оскільки варильна панель абсолютно гладенька, підтримувати її чистоту дуже просто.
Розмір для вбудовування, мм560x490
Габарити (ШхГ), мм590x520
КолірЧорний
Тип поверхніПовністю індукційна
Додаткові аксесуари (постачаються окремо)Немае
Довжина кабелю живлення, м1.5
Номінальна напруга, В220-240V/400V2N
Запобіжники, АНі
Індукційну варильну поверхню легко мити, вона швидка та безпечна

Індукційна технологія нагріває лише дно каструлі, тому місце навколо залишатиметься прохолодним на дотик. А завдяки тому, що поверхня повністю гладка, її легко очистити просто протираючи вологою ганчіркою.

Кава на варочній поверхні із зоною для мока

Насолоджуйтеся свіжою міцною кавою в зоні приготування мока. Спеціально розроблена варильна поверхня була адаптована для приготування кави мока в турці вдома. Для смачної кави по вашому графіку.

Керуйте кожною зоною за допомогою сенсорних елементів керування

Сенсорні елементи керування на індукційній варильній панелі дозволяють легко вибирати налаштування. Скло, чутливе до дотику, показує опції встановлення температури, а щоб вибрати їх, потрібне лише одне натиснення.

Інтенсивне нагрівання саме тоді, коли потрібно, з функцією PowerBoost

Функція PowerBoost створена для сильного нагрівання за потреби. Кип'ятіть воду швидше, ніж у чайнику, або підвищуйте температуру смаження на сковороді-гриль для обсмажування стейків. Створено для зручності, аби легше готувати ваші улюблені страви.

Захист налаштованих параметрів готування завдяки запобіжному блокуванню

Активуйте функцію запобіжного блокування варильної панелі, і ваші налаштування не зміняться при випадковому натисненні. Бризки та розлиту рідину можна швидко витерти, і при цьому всі налаштування будуть збережені, доки ви самі не зміните їх.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.