IPZ6443KC

Індукційна варильна панель

У разі використання посуду збільшених або незвичайних розмірів просто натисніть на кнопку «Bridge», щоб оптимізувати нагрів шляхом поєднання двох окремих конфорок в одну велику.
Розмір для вбудовування, мм560x490
Габарити (ШхГ), мм590x520
КолірЧорний
Тип поверхніПовністю індукційна
Тримачі посудуНі
Додаткові аксесуари (постачаються окремо)Немае
Довжина кабелю живлення, м1.5
Максимальна потужність, Вт7350
Zanussi - Індукційна варильна панель - IPZ6443KC
Дає змогу легко і точно встановлювати потрібну температуру

Прості й зрозумілі елементи керування цією варильною поверхнею і цифровий дисплей дозволяють вибрати оптимальний ступінь нагрівання одним дотиком пальця.

Zanussi - Індукційна варильна панель - IPZ6443KC
Почніть готувати, потрібно просто задати час - і все!

Функція Set & Go («Встановлюй та йди») дає змогу приготувати страву на цій варильній поверхні без вашого втручання. Просто встановіть час, і можете йти — варильна поверхня вимкнеться сама по завершенні часу готування.

Zanussi - Індукційна варильна панель - IPZ6443KC
Найлегше очищення

У цій індукційній варильній поверхні нагрівання можна вимкнути миттєво. Навіть якщо ви не встигнете це зробити і бризки киплячої страви потраплять на варильну поверхню, вони не пригорять до неї, оскільки поверхня залишається не такою гарячою, як посуд. Щоб усунути забруднення, просто протріть поверхню!

Zanussi - Індукційна варильна панель - IPZ6443KC
Простий спосіб досягти душевного спокою.

Не дайте маленьким пальчикам грати з речами, доступ до яких їм заборонено. Ця поверхня має для цього спеціальне блокуванням від дітей. Цей простий спосіб забезпечить вам душевний спокій.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.