Переваги

Zanussi - Індукційна варильна панель - IPZ6450KC

Найлегше очищення

У цій індукційній варильній поверхні нагрівання можна вимкнути миттєво. Навіть якщо ви не встигнете це зробити і бризки киплячої страви потраплять на варильну поверхню, вони не пригорять до неї, оскільки поверхня залишається не такою гарячою, як посуд. Щоб усунути забруднення, просто протріть поверхню!

Повний контроль температури в ваших руках!

Сенсорні двигунові елементи керування цією варильною панелю дозволяють з легкістю збільшити або зменшити нагрів до необхідного вам рівня одним рухом пальця.

Zanussi - Індукційна варильна панель - IPZ6450KC

Тому що варильна поверхня створена для готування, а не для очікування!

Функція підсиленого нагрівання, передбачена у цій індукційній варильній поверхні, дуже швидко нагріє вибрану зону і посуд саме до такої температури, яка потрібна!

Продовжуйте з моменту, на якому ви зупинилися

Якщо вас перервали чи вам потрібно вийти з кухні, функція паузи вимкне варильну поверхню. Означаючи, що все залишиться так, як було. І потім одним дотиком можна продовжити готування з тими самими налаштуванням, як і раніше.

Зафіксуйте потрібні налаштування

Після знаходження підходящих налаштувань температури встановіть функцію блокування кнопок, аби попередити їхню раптову зміну. Таким чином процес готування буде послідовним, навіть якщо ви випадково торкнетеся дисплея або вам потрібно буде очистити елементи управління.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Нічого не знайдено

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
два крісла в кімнаті