Переваги

Час справжнього італійського еспресо!

Ця варильна поверхня має спеціальну зону для кавоварки в стилі Мока. В результаті на приготування справжнього італійського еспресо вам знадобиться мінімум часу.

Очистіть варильну поверхню в одну мить!

Індукційні поверхні, без сумніву, найлегше очистити. Тут немає потаємних куточків або тріщин, про які варто турбуватися, а пролиту їжу завжди можна легко витерти

Zanussi - Індукційна варильна панель - ZEI5680FB

Тому що варильна поверхня створена для готування, а не для очікування!

Функція підсиленого нагрівання, передбачена у цій індукційній варильній поверхні, дуже швидко нагріє вибрану зону і посуд саме до такої температури, яка потрібна!

Zanussi - Індукційна варильна панель - ZEI5680FB

Більш безпечний спосіб приготувати улюблені страви

Завдяки індукційної поверхні, яка ніколи не нагрівається, ви можете спокійно насолоджуватися приготуванням їжі, не турбуючись і не ризикуючи обпектися.

Zanussi - Індукційна варильна панель - ZEI5680FB

Простий спосіб досягти душевного спокою.

Не дайте маленьким пальчикам грати з речами, доступ до яких їм заборонено. Ця поверхня має для цього спеціальне блокуванням від дітей. Цей простий спосіб забезпечить вам душевний спокій.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Нічого не знайдено

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
два крісла в кімнаті