OPZB4310X

Духова шафа

У духовій шафі FanCook Series 20 гаряче повітря циркулює за допомогою вентилятора та кільцевого елемента. Повітря постійно переміщується в камері духової шафи, що дозволяє готувати страви на різних рівнях одночасно.
КолірНержавіюча сталь з Antifingerprint
Energy efficiency classA
Розмір ніші для вбудовування600x560x550
Режими приготуванняТрадиційна кулінарія, Розморожування, Швидке приготування на грилі, Гриль, Волога конвекція, Налаштування піци, Приготування за допомогою вентилятора
ПідключенняНі
Максимальна потужність, Вт2780
SteamCategoryNo
Тип таймеруSET
Рівномірні результати готування, на будь-якому рівні

Отримайте ідеально рівномірні результати готування з функцією Multilevel. Додаткове нагрівальне кільце гарантує рівномірне готування на всіх трьох рівнях. Чудово підходить для одночасного приготування більшої кількості улюблених страв.

Блискучі результати завдяки Aqua Clean

Всередині духовки знаходиться зручний інструмент для очищення - AquaClean. Додаючи воду на нижню частину духової шафи, створюється вологе середовище за рахунок нагріву духовки. Надалі крихти та бризки можна легко видалити вологою губкою.

Конвекційна духова шафа для рівномірного готування

Під час готування гаряче повітря всередині духової шафи переміщується за допомогою вентилятора, тому всі ваші страви нагріваються однаково. Завдяки цьому духова шафа швидше розігрівається, а ви отримуєте ті ж результати з на 20% нижчою температурою, заощаджуючи час і електроенергію.

Контролюйте готування будь-яких страв / Ідеально розраховуйте час готування зі світлодіодним дисплеєм / Час подбати про себе

Слідкуйте за всіма своїми стравами за допомогою світлодіодного таймера. Налаштувати точний час приготування стало ще простіше за допомогою сенсорного керування. З легкістю готуйте одночасно кілька різних страв.

Готуйте більше та все відразу з деком XL

Деко XL підходить для великих страв. Готуйте більше одночасно для друзів і сім'ї - та будьте впевнені, що все буде готово відразу.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.