OPZB4334B

Духова шафа

З цим духовою шафою легше, ніж будь-коли, приготувати смачний домашній хліб, печиво, тістечка, кекси і пироги. Просто додайте трохи пара під час випікання, а духовка зробить все інше.
КолірЧорний
Energy efficiency classA
Розмір ніші для вбудовування600x560x550
Режими приготуванняНижній нагрів, Традиційна кулінарія, Розморожування, Швидке приготування на грилі, Освітлення, Волога конвекція, Налаштування піци, Приготування за допомогою вентилятора +, Турбо-гриль
ПідключенняНі
Максимальна потужність, Вт2980
SteamCategoryDirect Steam
Тип таймеруSET
Спечіть більше за один раз!

Завдяки своєму обьему XXL, на 25% більшому деку і 5 позиціям дека, ця духову шафу Space + дає вам максимальну площу і гнучкість

Підтримання чистоти духовки ще ніколи не було таким легким!

Більше жодного набридливого відтирання! Для простоти чищення скляну панель дверцят цієї духовки можна зняти, а ручки керування можна втиснути, завдяки чому залишається гладка поверхня, яку зручно і легко протирати.

Zanussi - Духова шафа - OPZB4334B
Плита і піцерія в одному приладі!

Бажаєте хрумкої і смачної піци? Оберіть спеціальне налаштування «Піца» для отримання результату, гідного найкращих ресторанів.

Духова шафа, яка зупиняється, коли ви хочете, автоматично

Ідеальні страви стали реальністю! Просто використовуйте функцію Set & Go, щоб попередньо запрограмувати час приготування. З плином часу духова шафа автоматично відключається.

Zanussi - Духова шафа - OPZB4334B
Жодних плям чи слідів від пальців на вашій духовці

Покриття цієї духовки, на якому не залишаються сліди від пальців, гарантуватиме відсутність на ній плям, а ваша кухня сяятиме чистотою без зайвих зусиль на чищення.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.