ZOHIQ3K2

Steam oven

У духовій шафі FanCook Series 20 гаряче повітря циркулює за допомогою вентилятора та кільцевого елемента. Повітря постійно переміщується в камері духової шафи, що дозволяє готувати страви на різних рівнях одночасно.
КолірЧорний
Energy efficiency classA
Розмір ніші для вбудовування593x560x550
Режими приготуванняНижній нагрів, Традиційна кулінарія, Приготування за допомогою вентилятора, Гриль, Волога конвекція, Приготування за допомогою вентилятора, True Fan Cooking/PlusSteam, Турбо-гриль
ПідключенняНі
Максимальна потужність, Вт2750
SteamCategoryDirect Steam
Тип таймеруSET
Неперевершена випічка завдяки PlusSteam

PlusSteam дозволяє робити випічку вдома як в пекарнях. Коли невеликий піддон в нижній частині духовки заповниться водою, почнеться випаровування завдяки спеціальним нагрівальним елементам. Це допомагає тісту піднятися та робить його всередині пухнастим, а зовні з хрусткою скоринкою.

Блискучі результати завдяки Aqua Clean

Всередині духовки знаходиться зручний інструмент для очищення - AquaClean. Додаючи воду на нижню частину духової шафи, створюється вологе середовище за рахунок нагріву духовки. Надалі крихти та бризки можна легко видалити вологою губкою.

Конвекційна духова шафа для рівномірного готування

Під час готування гаряче повітря всередині духової шафи переміщується за допомогою вентилятора, тому всі ваші страви нагріваються однаково. Завдяки цьому духова шафа швидше розігрівається, а ви отримуєте ті ж результати з на 20% нижчою температурою, заощаджуючи час і електроенергію.

Контролюйте готування будь-яких страв / Ідеально розраховуйте час готування зі світлодіодним дисплеєм / Час подбати про себе

Слідкуйте за всіма своїми стравами за допомогою світлодіодного таймера. Налаштувати точний час приготування стало ще простіше за допомогою сенсорного керування. З легкістю готуйте одночасно кілька різних страв.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.