ZOS35802XD

Steam oven

Якщо додати пару до традиційного нагріву в духовій шафі, ви отримуєте потужну комбінацію, яка забезпечує кращі результати готування їжі за менший час і з меншими зусиллями.
КолірНержавіюча сталь з Antifingerprint
Energy efficiency classA
Розмір ніші для вбудовування600x560x550
Режими приготуванняНижній нагрів, Традиційна кулінарія, Швидке приготування на грилі, Налаштування піци, Приготування на парі з вентилятором, Верхнє підігрівання, Приготування за допомогою вентилятора, Турбо-гриль
ПідключенняНі
Максимальна потужність, Вт2780
SteamCategoryHot Steam
Тип таймеруSET-LR DS (Limitor Replacem. Double Source)
Zanussi - Steam oven - ZOS35802XD
Зручний спосіб приготувати страву на потрібний час

Завдяки функції таймера цієї духової шафи можна легко приготувати страву на потрібний час.

Zanussi - Steam oven - ZOS35802XD
Плита і піцерія в одному приладі!

Бажаєте хрумкої і смачної піци? Оберіть спеціальне налаштування «Піца» для отримання результату, гідного найкращих ресторанів.

Zanussi - Steam oven - ZOS35802XD
Традиційне готування на грилі та підрум’янювання відбувається швидше

Цей подвійний гриль є ідеальним рішенням для приготування різноманітних страв, починаючи від хрумких реберець, закінчуючи підрум’яненими грінками для сніданку. Традиційне готування на грилі та підрум’янювання відбувається швидше.

Zanussi - Steam oven - ZOS35802XD
Зручніше приготування їжі на парі

Ця парова духова шафа забезпечує зручний доступ до резервуара з водою за допомогою панелі керування — крім того, вона сповістить вас, коли потрібно долити води.

Zanussi - Steam oven - ZOS35802XD
Більше можливостей для готування — для великої компанії чи лише для однієї людини

У цій духовій шафі об’ємом 74 літри передбачено додаткові полички. Отже, ви з легкістю зможете розмістити у ній навіть свій найбільший посуд для готування. Тому приготувати щось для великої компанії буде так само просто, як і для однієї людини.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.