Переваги

Вам сподобається ця компактна морозильна камера, яка поміститься на невеликому просторі.

Компактна морозильна камера з витонченим зовнішнім виглядом і компактним дизайном - ідеальна морозильна камера, якщо ви хочете, щоб вона вмістилася на невеликому просторі.

Точне налаштування за допомогою електронного управління

За допомогою електронного управління ви можете легко керувати функціями морозильної камери. Зручний РК-дисплей забезпечує легкий доступ до температури та інших загальних налаштувань.

Зберігайте поживні речовини за допомогою FastFreeze

Використання швидкого охолодження FastFreeze дозволяє вам зберігати найважливіші поживні речовини ваших продуктів. Тож ви можете насолоджуватися якіснішими стравами після розморожування.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Нічого не знайдено

Результати пошуку
Виникли питання?

Будь ласка ознайомтесь зі статтею або зверніться до служби Підтримки.

Гарантія

Вітаємо вас із придбанням побутової техніки "Zanussi"

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку Zanussi і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Register your appliance