ZFP18400WA

Окремо стояча морозильна камера

Завдяки цьому зручному вузькому морозильники, який поміститься практично всюди, тепер кожен може оцінити зручність і комфорт від володіння великим запасом заморожених продуктів і страв.
Клас енергоспоживанняA+
Габарити (ВхШхГ), мм1440x554x570
Розмір ніші для вбудовуванняНе вказано
Об'єм морозильної камери, л157
Заморозка (кг/24год)8
Час розморожування, г11
Кліматичний класN-ST
КолірБілий
Zanussi - Окремо стояча морозильна камера - ZFP18400WA
Коли потрібно швидко охолодити продукти!

Кнопка швидкого заморожування дає змогу швидко охолодити щойно розміщені продукти в морозильнику, що забезпечить максимальну свіжість і мінімальне псування продуктів.

Перевірте одним поглядом вміст свого морозильника

Не потрібно більше відкривати та закривати шухляди холодильника, щоб перевірити, що всередині – вони прозорі, тому ви можете одразу бачити всі продукти.

Життя занадто коротке, аби хвилюватись ще й про морозильник

Завдяки спеціальному сигналізатору дверцят, вам ніколи не доведеться хвилюватися про те, чи не залишили ви дверцята цього морозильника відчиненими.

Бажаєте заощадити кошти за електроенергію? Це так просто!

Зробіть розумний вибір з цим морозильником класу А+. Він повністю відповідає нормам ЄС щодо маркування класу енергоефективності та допоможе вам зменшити витрати за електроенергію, у порівнянні з вашим старим приладом.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.