ZDV91200FA

Вбудована посудомийна машина

Відмінне рішення для малих кухонь! Цю компактну посудомийну машину можна розмістити в будь-якому місці, проте завдяки великій місткості в ній можна розмістити до дев’яти повних наборів столового приладдя!
Габарити (ВхШхГ), мм818x446x550
Розмір ніші для вбудовування818x450x570
Клас енергоспоживанняA
Клас мийкиA
Клас сушінняA
Завантаження, комплектів посуду9
Колір панеліЧорний
Запобіжники, А10
Zanussi - Вбудована посудомийна машина - ZDV91200FA
Посудомийна машина, яка дає змогу зменшити витрати на енергоспоживання та захистити навколишнє середовище

Використовуйте менше та більше економте! Посудомийна машина з класом енергоефективності А потребує на 10% менше електроенергії, ніж подібна модель класу В. Корисно для планети – і для вашого гаманця!

Zanussi - Вбудована посудомийна машина - ZDV91200FA
Посудомийна машина самостійно виконає попереднє миття!

Програма полоскання без зливу в цій посудомийній машині дає змогу попередньо промити окремі партії брудного посуду, що зводить до мінімуму кількість бактерій і неприємних запахів, доки машину не буде повністю завантажено.

Zanussi - Вбудована посудомийна машина - ZDV91200FA
Коли потрібно бездоганно відмити посуд

Програма інтенсивного миття за температури 70℃, яка підтримується в цій посудомийній машині, дає змогу бездоганно відмити найбрудніші каструлі та сковороди лише за 89 хвилин, що забезпечує цілковиту чистоту для вашого кухонного посуду.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.