ZSLN91211

Вбудована посудомийна машина

Посудомийна машина AirDry серії 20 автоматично відкриває дверцята у заключній частині циклу, пропускаючи всередину свіже повітря — це втричі підвищує ефективність сушіння порівняно із системами із закритими дверцятами. Автоматичне сушіння без зайвих зусиль. Просто розвантажуйте машину у зручний для вас час.
Габарити (ВхШхГ), мм818x446x550
Розмір ніші для вбудовування818x450x550
Клас енергоспоживанняA+
Клас мийкиA
Клас сушінняA
Завантаження, комплектів посуду9
Колір панеліБілий
Запобіжники, А10
Zanussi - Вбудована посудомийна машина - ZSLN91211
Втричі краще сушіння завдяки AirDry

Технологія AirDry пропускає повітря в посудомийну машину на останній фазі процесу сушіння. Дверцята автоматично відчиняться приблизно на 10 см, забезпечуючи до трьох разів краще висихання порівняно з нашими системами із зачиненими дверцятами.

Zanussi - Вбудована посудомийна машина - ZSLN91211
Завдяки подвійним розпилювачам кожна тарілка виблискуватиме чистотою.

Кришталева чистота тарілок вам забезпечена: подвійні розпилювачі подбають про ретельне охоплення водою тарілок і келихів з усіх боків як у верхньому, так і у нижньому кошиках посудомийної машини.

Zanussi - Вбудована посудомийна машина - ZSLN91211
Швидкий цикл, згідно з вашим графіком

Швидка програма ідеально підійде, коли вам не вистачає часу — легке забруднення буде видалено всього за 30 хвилин. Чистий посуд, за вашим графіком.

Zanussi - Вбудована посудомийна машина - ZSLN91211
PerfectFit для легкого встановлення

Петлі PerfectFit дозволяють легко інтегрувати вашу посудомийну машину у кухонні меблі. Ці петлі підходять для будь-якої висоти робочої поверхні, усуваючи необхідність підрізання плінтуса. Ідеальне встановлення щоразу.

Zanussi - Вбудована посудомийна машина - ZSLN91211
Попереднє миття у вигляді полоскання та очікування збереже свіжість вашої посудомийної машини.

Якщо на повне заповнення посудомийної машини потрібно кілька днів, програма «Полоскання і очікування» дозволить уникнути неприємних запахів, що можуть утворитися за цей час. Струмені води видалять залишки їжі з тарілок і келихів, забезпечуючи кухні свіжість.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.