ZDT921006F

Dishwasher 60 cm

Нова технологія AirDry легко висушить посуд завдяки природному руху повітря. Дверцята посудомийної машини відчиняються приблизно на 10 см наприкінці роботи програми, аби посуд був чистим та сухим, коли ви будете готові дістати його з машини. Усе природно.
Габарити (ВхШхГ), мм818x596x550
Розмір ніші для вбудовування818x600x550
Клас енергоспоживанняA+
Клас мийкиA
Клас сушінняA
Завантаження, комплектів посуду13
Колір панеліЧорний
Запобіжники, А10
Інтенсивна програма для зручного миття

Інтенсивна програма нашої посудомийної машини використовує потужний струмінь води температурою 70°C для легкого видалення стійкого бруду. Ретельно очищує весь посуд, аби він був готовий до використання відразу після закінчення циклу.

Усього 30 хвилин на повне очищення

Наша посудомийна машина оснащена програмою швидкого миття, яка швидко та ретельно очищує посуд з легким забрудненням усього за півгодини. Ваш посуд дуже швидко буде готовий до повторного використання.

Абсолютно чисто саме тоді, коли підходить вам

Запрограмуйте запуск циклу посудомийної машини через три години за допомогою функції відкладеного запуску. Це зручний спосіб миття та розвантаження посуду саме тоді, коли у вас буде час чи енергія. Ця функція також дозволяє скористатися перевагами нижчих тарифів або виконання програми тоді, коли гаряча вода не потрібна в іншому місці.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.