ZDV12003FA

Small dishwasher

Нова технологія AirDry легко висушить посуд завдяки природному руху повітря. Дверцята посудомийної машини відчиняються приблизно на 10 см наприкінці роботи програми, аби посуд був чистим та сухим, коли ви будете готові дістати його з машини. Усе природно.
Габарити (ВхШхГ), мм818x446x550
Розмір ніші для вбудовування818x450x550
Клас енергоспоживанняA+
Клас мийкиA
Клас сушінняA
Завантаження, комплектів посуду9
Колір панеліЧорний
Запобіжники, А10
Інтенсивна програма для зручного миття

Інтенсивна програма нашої посудомийної машини використовує потужний струмінь води температурою 70°C для легкого видалення стійкого бруду. Ретельно очищує весь посуд, аби він був готовий до використання відразу після закінчення циклу.

Усього 30 хвилин на повне очищення

Наша посудомийна машина оснащена програмою швидкого миття, яка швидко та ретельно очищує посуд з легким забрудненням усього за півгодини. Ваш посуд дуже швидко буде готовий до повторного використання.

Zanussi - Small dishwasher - ZDV12003FA
Посудомийна машина самостійно виконає попереднє миття!

Програма полоскання без зливу в цій посудомийній машині дає змогу попередньо промити окремі партії брудного посуду, що зводить до мінімуму кількість бактерій і неприємних запахів, доки машину не буде повністю завантажено.

Ідеально поєднується з розсувними петлями

Механізм PerfectFit спрощує установку нової посудомийної машини. Система настільки адаптується, що може поміститися в нішу будь-якої висоти і позбавляє від необхідності розрізати цоколь. Повна інтеграція з посудомийній машиною з непідробною легкістю.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.