ZWI712UDWAU

Вбудована пральна машина

Вбудована пральна машина Zanussi розроблена для тихої роботи, ідеально поєднується з іншими приладами та ретельно очищує одяг. Вона має функцією AutoAdjust, яка зважує кожне завантаження та налаштовує цикл для використання найефективніших параметрів. Завдяки цьому кожне прання буде максимально економним.
Максимальне завантаження, кг7
Клас енергоспоживанняA+++
Клас пранняA
Клас віджимуB
Габарити (ВхШхГ), мм819x596x540
Рівень шуму під час прання (IEC7043), дБ(А)54
Рівень шуму при віджиманні (IEC7043), дБ(А)0
КолірБілий
Заощаджуйте час та енергію з AutoAdjust

Функція AutoAdjust зважує завантажену в машину білизну, налаштовуючи відповідну тривалість циклу та споживання води і енергії. Таким чином, ви незмінно отримуватимете найекономніше прання.

Проста та ефективна щоденна програма

Наша щоденна програма - кращий спосіб захистити вас від невеликих повсякденних справ. Вона спеціально розроблена для ефективного очищення бавовни і синтетики, забезпечуючи відмінні результати в найкоротші терміни. Просто завантажте білизну, а все інше зробить машина.

З Flextime ви обираєте тривалість циклу

Прання одягу на ваших умовах. Функція Flextime дозволяє налаштувати тривалість повного циклу так, аби одяг був готовий саме тоді, коли вам потрібно.

Тихіший спосіб очищення одягу

Наша вбудована пральна машина працює максимально тихо, дозволяючи вам насолоджуватися комфортом удома.

Встановіть початок циклу, що підходить вам, з DelayStart

Програма DelayStart дозволяє відкласти початок циклу на 3, 6 або 9 годин. Ваш одяг буде випрано саме тоді, коли зручно для вас.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.