ZWS515WU

Пральна машина з фронтальним завантаженням

Швидка програма ідеально підходить для прання посеред тижня та при невеликих обсягах речей. Лише за 20 хвилин при температурі 30ºC ви зможете швидко освіжити несильно забруднені речі. Чудові результати за потрібний час.
Максимальне завантаження, кг5
Клас енергоспоживанняA++
Клас пранняA
Клас віджимуC
Габарити (ВхШхГ), мм843x595x417
Рівень шуму під час прання (IEC7043), дБ(А)58
Рівень шуму при віджиманні (IEC7043), дБ(А)76
КолірБілий
Швидка програма надає вам більше часу

Машина включає швидку програму, щоб ви могли виконати більше справ у завантажені дні. Невеликі обсяги речей можна попрати лише за 20 хвилин при температурі 30ºC, що ідеально підходить для різних типів тканин, як-от бавовни, синтетики чи навіть делікатних тканин.

Заощаджуйте час та енергію з функцією AutoAdjust

Завдяки функції AutoAdjust при пранні менших обсягів речей енергія та вода не витрачаються даремно. Якщо вам потрібно попрати лише декілька речей, розумні датчики всередині барабана змінять тривалість і кількість використовуваної води. Вигода як для вашого гаманця, так і для навколишнього середовища.

Пришвидшене прання з функцією швидкого прання.

Не жертвуйте результатами прання лише тому, що поспішаєте. Завдяки функції швидкого прання можна зменшити тривалість циклу прання для бавовняних, синтетичних чи делікатних речей на макс. 50%. Тому ви завжди самі контролюєте процес прання.

Відкладений запуск для зручного прання

Функція нашої пральної машини «Відкладений запуск» дає вам можливість виконувати прання за вашим власним графіком. Ви можете легко запрограмувати початок циклу прання через три, шість або дев'ять годин. Це просте рішення для завантажених днів.

Економте місце завдяки вузькій машині

Вузька пральна машина має меншу ширину для економії простору та є на 25–43% вужчою, ніж машини стандартного розміру.

два крісла в кімнаті
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.