woman talking to man

Відремонтуйте свій прилад

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Нічого не знайдено

Дізнатися більше

Covid-19 Information

Якщо ви, будь-хто з членів вашої сім'ї або ваші прямі колеги були в будь-яких регіонах, де були зафіксовані спалахи коронавірусу COVID-19 за останні 14 днів, або у вас або у когось з членів вашої сім'ї в даний момент є лихоманка або гострі респіраторні симптоми, які можуть бути ознаками застуди або грипу, будь ласка, утримайтеся від бронювання виклику в сервісному центрі, хоча б у термін до 7 днів після того, як всі симптоми зникнуть, і почекайте, хоча б 14 днів після повернення з будь-яких відомих регіонів зі спалахом COVID-19.

Якщо ви вже замовили виклик у сервісний центр, будь ласка, забронюйте повторно вже запланований виклик по телефону гарячої лінії 0 800 50 80 20

Читати ще

Ремонтні послуги

Ми знаємо, наскільки це незручно - мати зламаний пристрій. Наші технічні спеціалісти розміщені по всій країні та швидко нададуть вам необхідний сервіс.

  • Сертифіковані спеціалісти від партнерів Electrolux
  • Надійний та професійний сервіс
  • Оригінальні запасні частини Electrolux
  • Безкоштовний сервіс протягом гарантійного строку від виробника

Замовляйте ремонтні послуги за телефоном 0800 50 80 20 або онлайн.

Створено експертами. Ремонтується експертами.

Ми знаємо вашу техніку зсередини. Можете бути впевнені в тому, що ми забезпечимо найкращу можливу якість вашого обслуговування, кожен день. Ми вам це обіцяємо. Наші спеціалісти по всій країні пройшли навчання за найвищими стандартами. Ваша техніка робить вашу оселю затишною, і ми прагнемо забезпечити її працездатність.

Ремонт і захист з якістю Zanussi

Як і кожний виробник, ми впевнені, що наша продукція надійна та якісна. Ми прагнемо, щоб ви користувалися пристроєм протягом багатьох років.

Зразок гарантійного свідоцтва