ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ ПОСУДОМИЙНУ МАШИНУ

ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ ПОСУДОМИЙНУ МАШИНУ

Рекомендація щодо вибору посудомийної машини?

Переконайтеся, що програми миття підійдуть вашому посуду. Простір, місце розташування, зручність, місткість та використання енергії також є важливими факторами при виборі...

ПРОСТІР І МІСЦЕ

Вирішили купити окрему посудомийну машину або плануєте вбудувати її в кухонні меблі? У будь-якому випадку потрібно все виміряти. Скільки місця є у вашому розпорядженні? Під ширину 60 см і більше підійде посудомийна машина стандартної ширини. Ширина 45-60 см – на таку відстань відмінно стане вузька посудомийна машина. Якщо місця менше 45 см або зовсім обмаль – вибирайте компактну посудомийну машину: вона поміститься під стільницею і при цьому зможе вимити до 6 комплектів посуду.

МІСТКІСТЬ

Найчастіше місткість посудомийних машин оцінюється в комплектах посуду. 1 комплект посуду – це набір кухонного посуду, що потрібен одній людині для обіду з трьох страв. 12-13 комплектів – цього вистачить на денні потреби однієї сім'ї. 9 комплектів вміщують вузькі моделі; цей варіант вибирають пари або ті, у кого недостатньо місця в квартирі. 6 комплектів – місткість компактної посудомийної машини: обирайте її, якщо ви регулярно харчуєтеся не вдома та хочете зберегти більше простору.

ПРОГРАМИ МИТТЯ

 

Посуд з товстим дном – якщо ви із любителів в’язкої сирної лазаньї, але при цьому ненавидите сліди, що після неї залишаються, шукайте модель з програмою інтенсивної мийки при 70 ° C: для досягнення виняткової чистоти і гігієнічності потрібно менше 90 хвилин.

Тонкий посуд – якщо ви любите чистий посуд зі скла, подумайте про модель з холодною мийкою при 45 ° C, що дозволяє уникнути стрибків температури та можливих пошкоджень. Всього потроху – в деяких машинах можна вибрати оптимальну температуру (між 45 ° C та 70 ° C) залежно від кількості посуду і того, наскільки він брудний. Після цього оберіть оптимальні налаштування для ополіскування та сушіння. #EASYTIP

Не забувайте про сіль: вона допомагає уникнути появі патьоків на посуді від вапняного нальоту.

 

ЗРУЧНІСТЬ

При виборі орієнтуйтеся на наявність тих опцій, які допоможуть внести миття посуду в ваш розпорядок дня: DelayStart – машина з відстрочкою пуску дасть можливість вибрати такий час запуску циклу, що не завадять вашим планам. Швидка мийка за 30 хвилин – посуд буде готовий всього за 30 хвилин.

ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ

Енергоефективність приладів оцінюється за шкалою від A до C. «А» при цьому найвищий показник, а «C» ... ви і самі все зрозуміли. Прилади з енергоефективністю, що перевищують позначку «А», отримують клас «А +», «А ++» і так далі. Машина, якій присвоєно клас «А +», на 25% енергоефективніша машини з класом «А», а це означає, що рахунки за електроенергію будуть менші.

ГОТОВІ ВИБРАТИ МАШИНУ?

Велика місткість, окреме місце для приборів створені для того, щоб полегшити вам життя. Ознайомтеся з нашим асортиментом посудомийних машин.
Ознайомтесь з посудомийними машинами.