ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ ПОСУДОМИЙНУ МАШИНУ

Рекомендація щодо вибору посудомийної машини?

Переконайтеся, що програми миття підійдуть вашому посуду. Простір, місце розташування, зручність, місткість та використання енергії також є важливими факторами при виборі...

ПРОСТІР І МІСЦЕ

Вирішили купити окрему посудомийну машину або плануєте вбудувати її в кухонні меблі? У будь-якому випадку потрібно все виміряти. Скільки місця є у вашому розпорядженні? Під ширину 60 см і більше підійде посудомийна машина стандартної ширини. Ширина 45-60 см – на таку відстань відмінно стане вузька посудомийна машина. Якщо місця менше 45 см або зовсім обмаль – вибирайте компактну посудомийну машину: вона поміститься під стільницею і при цьому зможе вимити до 6 комплектів посуду.

МІСТКІСТЬ

Найчастіше місткість посудомийних машин оцінюється в комплектах посуду. 1 комплект посуду – це набір кухонного посуду, що потрібен одній людині для обіду з трьох страв. 12-13 комплектів – цього вистачить на денні потреби однієї сім'ї. 9 комплектів вміщують вузькі моделі; цей варіант вибирають пари або ті, у кого недостатньо місця в квартирі. 6 комплектів – місткість компактної посудомийної машини: обирайте її, якщо ви регулярно харчуєтеся не вдома та хочете зберегти більше простору.

ПРОГРАМИ МИТТЯ

 

Посуд з товстим дном – якщо ви із любителів в’язкої сирної лазаньї, але при цьому ненавидите сліди, що після неї залишаються, шукайте модель з програмою інтенсивної мийки при 70 ° C: для досягнення виняткової чистоти і гігієнічності потрібно менше 90 хвилин.

Тонкий посуд – якщо ви любите чистий посуд зі скла, подумайте про модель з холодною мийкою при 45 ° C, що дозволяє уникнути стрибків температури та можливих пошкоджень. Всього потроху – в деяких машинах можна вибрати оптимальну температуру (між 45 ° C та 70 ° C) залежно від кількості посуду і того, наскільки він брудний. Після цього оберіть оптимальні налаштування для ополіскування та сушіння. #EASYTIP

Не забувайте про сіль: вона допомагає уникнути появі патьоків на посуді від вапняного нальоту.

 

ЗРУЧНІСТЬ

При виборі орієнтуйтеся на наявність тих опцій, які допоможуть внести миття посуду в ваш розпорядок дня: DelayStart – машина з відстрочкою пуску дасть можливість вибрати такий час запуску циклу, що не завадять вашим планам. Швидка мийка за 30 хвилин – посуд буде готовий всього за 30 хвилин.

ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ

Енергоефективність приладів оцінюється за шкалою від A до C. «А» при цьому найвищий показник, а «C» ... ви і самі все зрозуміли. Прилади з енергоефективністю, що перевищують позначку «А», отримують клас «А +», «А ++» і так далі. Машина, якій присвоєно клас «А +», на 25% енергоефективніша машини з класом «А», а це означає, що рахунки за електроенергію будуть менші.

ГОТОВІ ВИБРАТИ МАШИНУ?

Велика місткість, окреме місце для приборів створені для того, щоб полегшити вам життя. Ознайомтеся з нашим асортиментом посудомийних машин.
Ознайомтесь з посудомийними машинами.

Ознайомтесь з посудомийними машинами