ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ ВАРИЛЬНУ ПОВЕРХНЮ

ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ ВАРИЛЬНУ ПОВЕРХНЮ

ЯК ОБРАТИ ВАРИЛЬНУ ПОВЕРХНЮ

Від індукційних панелей, що легко очищуються та швидко нагріваються, до великих потужних газових плит — яка саме потрібна вам залежить від ваших смаків, вашого дому та складу сім'ї...

ПРОСТІР

30 см — з двома конфорками; ці варильні поверхні ідеально підходять для невеликих кухонь або легко поєднуються з іншою варильною поверхнею. 60 см — найпопулярніший розмір і не без підстав. З 4 конфорками; ці варильні поверхні підходять більшості домогосподарств та забезпечують безліч варіантів готування. 75, 80 або 90 см — великі варильні поверхні пропонують до 6 конфорок; вони стануть у нагоді, якщо ви часто готуєте великі частування. Робоча поверхня у всіх випадках повинна мати глибину 25-30 мм, аби вмістити варильну поверхню.

ТИП

Індукційні варильні поверхні — найшвидше нагрівання, реагування на зміну температури та охолодження. Нагрівають лише зону під каструлею або сковорідку, залишаючи іншу поверхню холодною — просто як магія. Газові варильні поверхні — показують зміну рівня нагрівання розміром синього полум'я. Керамічні варильні поверхні — керамічні варильні поверхні мають гладеньку скляну поверхню над джерелом тепла, що дозволяє їх легко очищувати. Варильні поверхні із суцільними конфорками — ці електричні варильні поверхні забезпечують нагрівання лише тієї частини каструлі чи сковорідки, яка контактує з конфоркою, тому обов'язково слід використовувати посуд з плоским дном.

ГОТУВАННЯ

Хрумкі овочі чи паста, що швидко вариться? – Легко. Зверніть увагу на індукційні варильні поверхні з функцією посилення потужності для забезпечення додаткової потужності та швидкої роботи. Деякі газові варильні поверхні також постачаються з унікальною зоною вок для приготування більш хрустких овочів. Розплавлений шоколад чи десерти на парі? – Легко. Індукційна варильна поверхня забезпечить точність та швидке реагування зміни температури, необхідне для швидкого та ефективного розтоплювання шоколаду або приготування на парі. Рагу чи печені? – Ви вгадали... Легко. Деякі електричні керамічні варильні поверхні оснащені зонами готування, що розширюються, для вашого найбільшого кухонного посуду. В якості альтернативи, можна обрати індукційні варильні поверхні з функцією «brigde», яка дозволяє поєднувати дві зони готування.

очищення

Індукційні варильні поверхні — оскільки нагрівається лише зона під каструлею або сковорідкою, їжа, що розлилася, не пригорає до поверхні. А скло швидко охолоджується та очищується. Легке протирання. Газові варильні поверхні — плоскі склокерамічні поверхні легше очищувати, ніж поверхні з нержавіючої сталі. Варильні поверхні без рамки мають менше країв, які потрібно чистити, і бруду просто ніде заховатися. Електричні варильні поверхні — плоскі керамічні електричні варильні поверхні легше очищувати, ніж поверхні із пластинчатими конфорками. І вони також є більш стильними. Безпрограшний варіант.

БЕЗПЕКА

Індукційні варильні поверхні — готування з індукцією нагріває лише зону, яка торкається посуду, а вся інша поверхня залишається прохолодною. Вони також швидко охолоджуються, тому поверхні можна безпечно торкатися дуже швидко після закінчення готування. Газові варильні поверхні — легко побачити полум'я, але не газ. Якщо полум’я випадково згасне, функція автоматичного вимкнення AutoOff відразу вимкне газ. Електричні варильні поверхні — замок захисту від доступу дітей та ручки керування, недоступні для дітей, забезпечать безпеку дітям. Деякі моделі оснащені індикатором залишкового тепла, тому кожен знатиме, коли можна безпечно торкатися варильної поверхні. Також деякі моделі відключаються автоматично, якщо увімкнені протягом досить тривалого часу.

ГОТОВІ ОБРАТИ СВОЮ ВАРИЛЬНУ ПОВЕРХНЮ?

У нас є стильні газові, електричні та індукційні варильні поверхні, представлені у різних кольорах та обробках.

ІНДУКЦІЙНІ ВАРИЛЬНІ ПОВЕРХНІ ШВИДШІ

Індукційні варильні поверхні використовують магнітну енергію для нагрівання посуду, тому вони швидше нагріваються. У той час як страва кипить, поверхня плити залишається прохолодною на дотик. Тому такі поверхні є абсолютно безпечними та надзвичайно потужними. Відкрийте для себе наш асортимент індукційних варильних поверхонь Zanussi.