ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ ДУХОВУ ШАФУ

ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ ДУХОВУ ШАФУ

Від шиплячих страв на грилі до соковитої смаженини.

Ваша духова шафа — центральне місце вашої кухні. Ми допоможемо підібрати підходящу саме для вас.

Простір і місце

Скільки місця у вас є? Для духової шафи потрібно місце мінімум 60 см в ширину та глибину. Але, в залежності від висоти, ви можете обрати компактну, одинарну або подвійну духову шафу. Змішуйте та поєднуйте, отримуючи безліч варіантів готування. 45 см висоти — компактні духові шафи. 60 см висоти — стандартні духові шафи. 72-80 см висоти — духові шафи великої місткості. #EASYTIP: Вбудована духова шафа з розпашними дверцятами дозволяє стояти ближче, що полегшує розміщення продуктів у духову шафу та виймання з неї у невеликій кухні.

МІСТКІСТЬ

Часто готуєте для великої кількості людей? Місткість духової шафи вимірюється в літрах — чим більше свято, тим більше літрів вам потрібно. 70+ літрів — найкраще для великої сім'ї з чотирьох або більше осіб, тих, хто любить попоїсти. 40 - 70 літрів — задовольнить три-чотири голодні животи. 35 - 40 літрів — достатньо, аби вгамувати голод однієї або двох осіб. #EASYTIP: Обирайте духову шафу із знімними полицями для більшої свободи готування.

ГОТУВАННЯ

Яким способам приготування ви віддаєте перевагу? Готування на парі — пара у вашій власній духовій шафі для посилення смаку та покращення текстури — неможливо дочекатися, аби спробувати цю смакоту! Готування на грилі — духова шафа з окремим грилем забезпечує більше простору для фантазії — ідеально підходить для великих страв. Запікання — запікати легко у традиційних духових шафах та шафах з вентилятором, але парова духова шафа забезпечить вам найкращий результат (і це зовсім не складно...). Випікання — духова шафа з вентилятором надасть вам перевагу у будь-яких видах випічки, допомагаючи випікати більш рівномірно. Усі способи готування — багатофункціональна духова шафа може зробити все з вищеперерахованого, а парові програми допоможуть досягти чудових смаків та текстур.

ОЧИЩЕННЯ

Зверніть увагу на функції, які роблять очищення вашої духової шафи швидким та легким, аби у вас залишалося більше часу на те, що ви любите. Духові шафи з функцією самоочищення — піролітичні духові шафи спалюють бруд, що залишився в духовці. Після цього потрібно лише витерти золу, що залишилася, без засобів для чищення. Каталітичне покриття — моделі з каталітичним покриттям всмоктують жир та бризки. Каталітичні підкладки легко замінювати після багаторазового використання. #EASYTIP: Покриття, на якому не залишається слідів від пальців, не лише чудово виглядає, але й потребує менше чищення.

ГОТОВІ ОБРАТИ СВОЮ ДУХОВУ ШАФУ?

Перегляньте наш асортимент середніх, великих та дуже великих духових шаф. Смажте на грилі, випікайте та запікайте в одній багатофункціональній духовій шафі. Або обирайте парову духову шафу, яка надасть вашим стравам соковитості всередині та хрусткості зовні.