ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ ПРАЛЬНУ МАШИНУ

ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ ПРАЛЬНУ МАШИНУ

Ваша ідеальна пральна машина

Щоб знайти ідеальну пральну машину, потрібно врахувати ряд аспектів, таких як місце у вашому домі, правильне розташування, тканини, про які слід дбати, а також скільки разів на тиждень ви перете...

ПРОСТІР І МІСЦЕ

Незалежно від того, чи збираєтеся ви придбати окрему пральну машину, чи машину, що вбудовується в меблі, аби вписати її у стиль вашої кухні чи ванної кімнати, потрібно здійснити заміри. Скільки місця у вас є? ширина 60-48 см — пральна машина з фронтальним завантаженням впишеться у ваше місце. ширина 34-48 см — підійде вузька пральна машина з фронтальним завантаженням. ширина 40-45 см — найкраще підійде пральна машина з вертикальним завантаженням. #EASYTIP: Якщо простір обмежений, гарним вибором може стати прально-сушильна машина «2-в-1».

МІСТКІСТЬ

Скільки разів на тиждень ви перете? Менше 4 разів на тиждень — вам підійде пральна машина місткістю 5-6 кг, якщо ви не часто перете великі речі, такі як куртки та ковдри. 4-6 разів на тиждень — пральна машина місткістю 7 кг легко зробить ваш одяг чистим — навіть якщо ви будете прати в ній і значно більші речі. Понад 6 разів на тиждень — максимально полегшіть прання та скоротіть кількість циклів прання, обравши пральну машину великої місткості з барабаном на 8-10 кг.

ТКАНИНИ

Які речі ви перете? Головним чином бавовна — машина з делікатними програмами прання не є пріоритетом. Одяг з делікатних тканин — модель з програмою ручного прання дбатиме про ваш одяг з делікатних тканин та стильні шовкові речі. Вовна — спеціальна програма для вовни збереже вовну пухнастою та подбає, аби речі не сіли та не розтягнулися.

ЧАС

Коли ви перете білизну? Періть тоді, коли забажаєте, відкладаючи запуск циклу на зручний для вас час: пізно вночі або рано-вранці, коли енергія значно дешевша. Доки ви на роботі, встановіть час закінчення якраз на час, коли ви прийдете додому.

СУШІННЯ

Як ви сушите білизну? Чим вища швидкість віджимання одягу в циклі прання, тим більше вологи усувається і менше часу потрібно на сушіння. Отже, для швидкого сушіння обирайте пральну машину з високою швидкістю віджимання. #EASYTIP: Для одягу з делікатних тканин нижча швидкість віджимання є найкращою.

ГОТОВІ ОБРАТИ СВОЮ ПРАЛЬНУ МАШИНУ?

Від пральних машин для великих родин з барабанами XXL до інтелектуальних приладів зі швидкими циклами прання — оберіть машину, яка ідеально підійде саме вам.