ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ СУШИЛЬНУ МАШИНУ

ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ СУШИЛЬНУ МАШИНУ

Обираєте ідеальну сушильну машину? Легко.

Усе залежить від того, скільки одягу потрібно сушити, типу тканин, а також, наскільки складно прасувати ваш одяг...

ПРОСТІР І МІСЦЕ

Незалежно від того, чи збираєтеся ви придбати окрему пральну машину, чи машину, що вбудовується в меблі, аби вписати її у стиль вашої кухні, потрібно здійснити заміри. Скільки місця у вас є? 60 см — вам підійде стандартна сушильна машина. Ширина менше 60 см — компактна сушильна машина ідеально підходить для невеликих приміщень — ви навіть можете повісити її на стіну для економії місця. Або, якщо у вас є стандартна пральна машина, можна встановити сушильну машину зверху на неї. #EASYTIP: Якщо простір обмежений, гарним вибором може стати прально-сушильна машина «2-в-1». Чи є у вас спеціальний отвір для випуску повітря для машини? Так — ви можете придбати вентильовану, конденсаційну сушильну машину або машину з тепловим насосом. Ні — обирайте конденсаційну сушильну машину або машину з тепловим насосом, але не вентильовану.

МІСТКІСТЬ

Скільки разів на тиждень ви користуєтеся сушильною машиною? Менше 4 разів на тиждень — якщо ви сушите лише декілька невеликих завантажень на тиждень, вам підійде сушильна машина місткістю 4-6 кг. 4-6 разів на тиждень — модель місткістю 7 кг впорається зі звичайним пранням — навіть якщо вам час від часу потрібно буде висушити декілька великих речей. понад 6 разів на тиждень — якщо ви часто сушите, в тому числі великі речі, максимально спростіть цей процес, обравши сушильну машину місткістю 9 кг. #EASYTIP: Не перевантажуйте сушильну машину — ваш одяг сушитиметься швидше, якщо в машині буде трохи вільного місця.

ТКАНИНИ

Які речі ви сушите? Делікатні — сушильна машина з опціями низької температури допоможе безпечно висушити ваші улюблені тканини. Вовна — сушильна машина з тепловим насосом та низькими температурами сушіння позбавить необхідності сушити вовну природним шляхом. Бавовна — сушильна машина з тепловим насосом підтримуватиме безпечну, низьку температуру під час усього циклу.

ПРАСУВАННЯ

Прагнете легкого прасування? Якщо білизна дещо волога, це полегшує прасування, тому зверніть увагу на сушильну машину з контролем вологості. Або ви можете обрати сушильну машину з контролем часу сушіння та налаштувати її на закінчення сушіння з дещо вологою білизною в барабані або повністю сухою, якщо прасування не потрібне. #EASYTIP: У моделях з контролем часу існує вищий ризик пересушування одягу, оскільки різна білизна потребує різного часу сушіння. Машини з контролем вологості є більш безпечним варіантом.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Хочете заощадити енергію? Сушильні машини мають рейтинг енергоефективності від А до С (А — найбільш економічний та екологічний). Сушильні машини з тепловим насосом мають рейтинг енергоефективності А. Чим вища енергоефективність сушильної машини, тим більше грошей і енергії ви заощаджуєте в процесі експлуатації, що забезпечує з роками суттєву економію.

ГОТОВІ ОБРАТИ СВОЮ СУШИЛЬНУ МАШИНУ?

Наші сушильні машини задовольнять будь-яким вимогам — компактні, великі або розміру XXL, з високою швидкістю віджимання, конденсатором, опцією легкого прасування та багатьма іншими функціями. Оберіть свою прямо зараз.