ЗНАЙДІТЬ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ ХОЛОДИЛЬНИК-МОРОЗИЛЬНИК

ЗНАЙДІТЬ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ ХОЛОДИЛЬНИК-МОРОЗИЛЬНИК

Ваш холодильник-морозильник є життєво важливою

частиною вашої кухні.

Його вибір може бути непростим завданням. Це керівництво допоможе спростити весь процес...

СТРАВИ

Які види продуктів ви хочете зберігати? Свіжі продукти — зверніть увагу на холодильники з великою холодильною камерою, глибокими шухлядами для салату, а також з рівномірною циркуляцією повітря для збереження свіжості продуктів. М'ясо — модель з відділенням «додаткова свіжість» довше збереже м'ясо та рибу свіжими. Пляшки — модель з полицями на дверцятах на всю ширину та полицею для пляшок допоможе розмістити усі ваші пляшки. Жодних проблем. Заморожені продукти — зверніть увагу на морозильники з системою «Зменшене намерзання льоду» або «Без намерзання льоду», аби не витрачати час на розморожування. #EASYTIP: Використовуйте регульовані полиці для оптимального використання місця та розміщення усіх видів продуктів.

ПРОСТІР

Який холодильник підійде вашій кухні? Вбудований — розмістіть за дверцятами, аби ідеально вписати його у дизайн кухні, — або вертикально, або під/над робочою поверхнею. Переконайтеся в тому, що ви правильно здійснили вимірювання — необхідно мінімум 38 мм позаду приладу для забезпечення вентиляції, а також вентиляційний виріз у плінтусі мінімум 200 кв. см. Окремий — встановлюється у наявне місце. Не забудьте виміряти та переконатися у достатньому місці для легкого відкривання дверцят. #EASYTIP: Розмістіть холодильник подалі від прямих сонячних променів, батарей або духової шафи для зниження споживання енергії.

МІСТКІСТЬ

Місткість холодильника-морозильника вимірюється в літрах. Це не обов'язково означає, що ви повинні заповнити його вином і пивом (якщо тільки ви самі цього не хочете). 100 - 150 літрів — Підходить для домогосподарства, що складається з однієї-двох осіб. 150 - 250 літрів — Для сімей середнього розміру. 250+ літрів — Для великих сімей або великої кількості сусідів по домівці. Чим частіше ви відвідуєте супермаркет, тим менше місця у холодильнику вам зазвичай потрібно. Тому, якщо ви часто купуєте продукти, зверніть увагу на холодильник меншого об'єму. #EASYTIP: Не перевантажуйте холодильник — для циркуляції холодного повітря потрібен простір.

ЕНЕРГІЯ

Починаючи з 2014 року, всі холодильники-морозильники мають рейтинг енергоефективності мінімум А+ в зв'язку з підвищенням стандартів. Однак також є холодильники-морозильники з рейтингом А++ з вищою на 21% енергоефективністю, що означає заощадження коштів на сплаті рахунків за електроенергію.

ГОТОВІ ОБРАТИ СВІЙ ХОЛОДИЛЬНИК-МОРОЗИЛЬНИК?

Перегляньте наш асортимент холодильників-морозильників, аби знайти саме той, який найкраще підійде вам. Легко!