ЗНАЙДІТЬ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ ПИЛОСОС
ЗНАЙДІТЬ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ ПИЛОСОС

ІДЕАЛЬНИЙ БАЛАНС

Вибрати правильний пилосос означає підібрати правильне поєднання потужності, розміру та спеціальних функцій. Ми допоможемо підібрати підходящий саме для вас...

З МІШКОМ АБО БЕЗ МІШКА?

Хочете, щоб пил накопичувався в гігієнічному мішку, який не потрібно часто спорожняти? Обирайте пилосос з мішком. Не хочете витрачатися на мішки і зберігати їхній запас? Обирайте пилосос без мішка.

ДОМАШНІ ТВАРИНИ?

Шерсті тварин дуже складно позбутися, особливо якщо вона вже пристала до килима, оббивки меблів та інших тканин. Пилосос з турбонасадкою якнайкраще підходить для збирання шерсті, що пристала до поверхні, а також для чищення килимів з довгим ворсом і догляду за ними.

КОМПАКТНИЙ АБО ПОВНОРОЗМІРНИЙ?

Якщо вам потрібно пилососити досить великі площі, обирайте пилосос з великим мішком або контейнером для пилу, тоді вам не доведеться дуже часто міняти мішки або звільняти контейнер. Якщо будинок маленький, пилосос повинен займати якнайменше місця. Якщо місця не вистачає або у вашому будинку багато сходів, по яких пилосос доведеться носити, то доцільно вибрати компактний прилад.

ПОВЕРХНІ

Обирайте пилосос з насадкою, яка підходить до покриття підлоги у вашому помешканні. Якщо на підлозі лежить килим, використовуйте турбонасадку зі щіткою, що обертається, яка допомагає збирати пил і бруд. Насадка для твердих видів підлоги ефективно і дбайливо прибирає сміття, не залишаючи подряпин на плитці або дерев'яній підлозі. Комбіновані або «звичайні» насадки можна налаштувати для роботи на килимовому або твердому покритті.

ГОТОВІ ОБРАТИ СВІЙ ПИЛОСОС?

У нас є чудовий вибір пилососів, якраз для вашого дому. Від пилососів для власників домашніх тварин до моделей з низьким споживанням енергії. Знайдіть свій прямо зараз.